Daj się ponieść wiosennym stylizacjom.

Z nowym rokiem, możemy śmiało odświeżyć nasze garderoby lub zaopatrzyć się w nowe pełne stylu rzeczy, które wejdą w treny wiosennych stylizacji.

Jak wbić się w trendy tegorocznej wiosny?

dziewczyna wiosnaMoim zdaniem powinnyśmy w tym roku zwrócić uwagę na naszą wygodę. I pod tym aspektem dobierać stylizacje. Bo nie zawsze nasza wygoda idzie w parze z modnym wyglądem. Wybierajmy rzeczy, których jesteśmy pewne a wierze że każda z nas jest w stanie stworzyć swoja niezapomnianą stylizację. Zawsze własne inspiracje potrafią zszokować naszych znajomych jak również najbliższych.

 

 

Co wraca do tegorocznych trendów?

Dużym zaskoczeniem jest powrót stylowych kowbojek, które świetnie będzie można połączyć w szczególności kowbojki na obcasie. Moim zdaniem to przyczyni się do tworzenia prze zemnie stylizacji, a co ważniejsza zakupu tych butów.
Kolejnym ciekawym powrotem są ubrania w stylu lat 90. To spowoduje myślę duży wyspy kolorowych stylizacji na nasze ulice. Ale to dobrze w pochmurne dni jak najbardziej przyda się wprowadzić w szare dni odrobinę życia odważnymi kolorami.

modna polka wiosnaMusimy jednak pamiętać, żeby starać zachowywać stonowane połączenia aby zachować pewną dozę elegancji. Jedyną częścią garderoby jaka u mnie będzie królowała przez cały rok pozostaje bez zmian, sukienki podczas 2017 roku skradły me serce. I na ten rok przygotowałam się w 100 %, bo nie uważam jak większość że sukienki są tylko na lato. Wręcz przeciwnie są on dla nas na cały rok, pookreślają świetnie naszą kobiecość, i idealnie pasują na spotkania rodzinne, wyjścia ze znajomymi oraz randki i inne okazje. Pamiętajmy nie ulegajmy stereotypom, starajmy się żyć odważnie bo zawsze to będzie mogło zaprocentować w przyszłości. 😉

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *