Modne kolory 2018 roku

Podobnie z trendami pojawiły się kolory jakie będą modne w tym roku. Jak co roku nas informują media to kolory stanowią podstawę stylizacji. Ale czy tylko wyłącznie?

Czy musimy się trzymać tych kolorów?

sprawdż samaJa mam inne zdanie na ten temat. Trzymam się własnych ulubionych kolorów, w których przeważnie się dobrze czuje. Wiemy że to my jesteśmy panami swojego życia. Natomiast projektanci nam mogą proponować, ale to my mamy władzę i stanowimy inspirację właśnie dla nich.

Zmiana koloru tylko stylizacji?

Oprócz propozycji kolorów stylizacji, ukazały się także propozycje najmodniejszych koloryzacji włosów na początek 2018 roku. Przede wszystkim stawiają w tym roku na kolory w odcieniach blond z kontrolowanym odrostem, francuski brąz, ciekawy kolor bordowy oraz odcień miedzi. Na pewnie czas, z pewnością nie na długo fryzur w kolorach platynowych. Pamiętajmy tylko o tym, że przy zmianie koloru nosimy modne w dalszym ciągu kontrolowane w pełni przez nas odrosty.
Do tego na okres wiosna-lato 2018, będą  panowały fryzury z grzywką w każdym wydaniu. Dobrym efektem może być efekt podkręcenia, który z pewnością doda seksapilu a przy niektórych stylizacjach elegancji. Pojawia się też alternatywa kobiet, nie będących fankami grzywek. Są nimi stylowe warkocze, które były modne w latach 90 wracają, ale nie zwykłe warkoczę im będzie ich więcej tym lepiej. Bądź zastosować fryzurę z rozpuszczonymi włosami i w nich wkomponowane małe warkoczyki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *